Wyprawa z charakterem – trening osobowości

Jednym z najważniejszych elementów podróży survivalowej jest doskonalenie charakteru. Wyzwania, które pojawią się bowiem w trakcie wyprawy nie należą do najłatwiejszych. W ten sposób, nabywamy wiedzy i umiejętności, które pozwolą nam przetrwać w ekstremalnych warunkach. Taka podróż sprawi, że będzie nam łatwiej poradzić sobie ze słabościami nie tylko podczas wyprawy, ale też każdego dnia. Survival doskonali naszą osobowość.

Wyzwania takiej przygody dotyczą sprawności fizycznej, intelektualnej, ale też społecznej. Musimy nauczyć się radzić sobie w trudnych warunkach, dysponując prostymi narzędziami lub tym, co znajdziemy w naturze. Zaczniemy myśleć z wyprzedzeniem i reagować na wydarzenia losowe. Pokonując przeszkody, które pojawią się podczas wyprawy, nauczymy się myśleć i działać wydajniej w codziennym życiu. Mężczyźni, którzy wybiorą się na survival staną się bardziej męscy i mają szansę zostać lepszymi partnerami.

Nie jest to jednak podróż tylko dla panów – wszystkie panie żądne przygody mogą podjąć wyzwanie i udoskonalić swój charakter.