Tu wypoczywają gwiazdy

Międzyzdroje to kurort leżący nad Zatoką Pomorską, na zachodnim brzegu Morza Bałtyckiego, który oprócz urokliwych krajobrazów ma do zaoferowania także liczne atrakcje dla tych, którzy śledzą wydarzenia ze świata showbiznesu.To właśnie tu znajduje się słynna Promenada Gwiazd, gdzie co roku w specjalnie wyznaczonych miejscach odciskają swoje dłonie aktorzy, piosenkarze i celebryci. W tym nadmorskim kurorcie odbywa się Europejski Festiwal Gwiazd.

Leżąc na plaży czy zajadając się świeżą nadbałtycką rybą można spotkać ulubioną aktorkę z serialu czy przystojnego jegomościa z pierwszych stron gazet. Po całym dniu plażowania i brodzenia w morskiej wodzie można odpocząć na ławce Gustawa Holoubka. W Międzyzdrojach znajduje się również muzeum figur woskowych, gdzie znajdują się woskowe figury takich osobowości jak przykładowo Michael Jackson.

Gdyby jakaś gwiazda nie znalazła czasu na wakacje w Międzyzdrojach, zawsze można udać się właśnie do tego muezuem, by zrobić zdjęcie z tymi ze szklanego ekranu, których lubimy i cenimy.