Sukces w biznesie Anny Podniesińskiej

Dowodem na to, że sukcesy w biznesie mogą odnosić nie tylko mężczyźni, ale również kobiety jest historia Anny Podniesińskiej. Kobieta jest uważana za jedną z najbardziej przedsiębiorczych w Polsce. Co stoi za jej sukcesem? Anna Podniesińska skończyła studia na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Początkowo pracowała jako dziennikarka w Polskim Radiu, jednakże szybko porzuciła karierę w mediach. Razem z mężem zdecydowała się na wyjazd za granicę.

Można powiedzieć, że był to przełomowy moment, który zadecydował o dalszych losach Podniesińskiej. Po powrocie do Polski, zafascynowana zachodnimi porduktami, postanowiła sprowadzać je do Polski. I tak zaczęło się od importowania butów marki Bata, następnie sprowadziła na polski rynek przesyłek markę DHL. Później przyszła pora na agencję reklamową Ogilvy&Mather. Obecnie kobieta zarządza dziesięcioma firmami z różnych branż, m.

in.: odzieżowej, deweloperskiej, wydobywczej oraz finansowej. Jednakże to nie wszystko. Anna Podniesińska inwestuje swoje pieniądze w budowę galerii sztuki oraz domu aukcyjnego pod Warszawą. Jej majątek wycenia się na 800 milionów złotych.