Pobyt nad morzem kobiety w ciąży

Są turyści, którzy wyjeżdżają w góry, bo tam czują się lepiej, to znaczy ich samopoczucie jest lepsze niż w innych rejonach, przykładowo nad morzem. Często są to ludzie, którzy chorują na różnego rodzaju schorzenia zatok, a pobyt nad morzem kończy się wizytą u lekarza i kilkudniowym zwolnieniem lekarskim, bo ból głowy jest tak silny, że niepozwalaim na normalne funkcjonowanie, nie wspominając już o pracowaniu czy choćby uczeniu się.

Zwolennicy gór to osoby, które są wysokociśnieniowcami, to one w górach czują się najlepiej. Osoby, które majązazwyczaj niskie ciśnienie tętnicze czują się w górach źle, a ich samopoczucie nie jest najlepsze.

Szczególnie kobiety w ciąży powinny pamiętać o tym, by w tym szczególnym dla nich okresie nie planowały wyjazdu w górskie rejony, bo choć malownicze krajobrazy wpływają na nas kojąco, to często podwyższone ciśnienie sprawia, że występują liczne komplikacje. Kobiety w ciąży, jeśli planują zmianę klimatu, to stokroć lepiej będzie jeśli wybiorą się nad morze.