O czym warto pomyśleć szukając kwatery nad morzem

www.ptasiaostoja.pl

Jedziesz z rodziną na wczasy nad Morze Bałtyckie? Dla dorosłych szum fal, ładna pogoda i trochę miejsca na plaży wystarczy, by zrelaskować się i odpocząć od pracy przynajmniej przez najbliższe kilka dni urlopu. Jednak dzieci są bardziej wymagające, szybko się nudzą, potrzebują wciąż nowych atrakcji, nie będą przecież cały czas budować zamku z piasku czy pluskać się w zimnej wodzie.

Dlatego planując wakacje, a w szczególności wybierając dom wczasowy, hotel, a może prywatną kwaterę warto zwrócić uwagę na to, co oferują urlopowiczom właściciele ośrodków wczasowych. Ważna jest oczywiście odległość od plaży czy bliskość do centrum miejscowości, w której przyszło nam spędzić wakacje.

Przed wyjazdem warto sprawdzić czy przy hotelu jest kryty basen, w razie gdyby pogoda nie sprzyjała kąpielom w morzu. Rezerwując pokoje warto spytać czy w ofercie jest możliwość korzystania z kortów tenisowych, boiska do siatkówki czy kosza.

Miłą atrkacyjną dla dzieci byłaby wypożyczalnia rowerów czy plac zabaw, na którym mogłyby spędzić czas, gdy ich rodzice wylegiwaliby się na hamaku przed pensjonatem spozierając co jakiś czas na radość swych pociech.